Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Lojë Pornoje Për Të Gjithë

Lojra pa seks të plota, pa demos, pa regjistrim.

Përdhunim-Lojë Fantazie Pa Përdhunim

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Loja E Përdhunimit Të Seksit Është Vendi Më I Keq I Lojrave Për Të Rriturit.

Ka disa nyje dhe objekte që as rrjetet më të forta të pornos nuk do t'i afrohen. Kompanitë e prodhimit të pornos do të nxirrnin filma me seks tabu familjare, turp publik dhe poshtërim, duke vjellë fyt të thellë ose ndikime që lënë shenja të shëmtuara në lëkurën e vajzave skllave të varfëra gjatë sesioneve të pamëshirshme TË BDSM-së në bodrume të ftohta e të lagura. Megjithatë, ekziston një ide se asnjë regjisor kryesor pornografik apo yll i famshëm pornoje nuk do të bënte dhe kjo kink është loja e rolit të përdhunimit., Por vetëm për shkak se drejtorët nuk prodhojnë porno fantazie përdhunimi kjo nuk do të thotë se burrat dhe gratë nga e gjithë bota nuk po bëhen të vështira ose të lagura me mendimin zbavitës të një seance përdhunimi. Unë personalisht njoh dy burra dhe gra që duan të luajnë ose pjesë të agresorit ose viktima në një përvojë kaq të çmendur.

Fatmirësisht për ne, ka ende mediume në botën e të rriturve në të cilat nuk ka rregulla dhe frikë nga përplasja publike. Po flas për botën nëntokësore të biznesit të zbavitjes për të rritur, si erotica, komik, manga dhe sigurisht, lojrat e të rriturve. Në botën e lojrave të rritura çdo gjë është e lejuar, kryesisht sepse gjithshka është virtuale dhe imagjinare, pa askënd që të lëndohet apo traumatizohet. Ndoshta vetëm ata që kanë zemër të dobët që përfundojnë në një vend si yni gabimisht., Siç sugjeron emri i sajtit tonë, në Lojën E Përdhunimit të Seksit kemi të bëjmë me fantazitë më të çmendura të burrave dhe grave në një koleksion lojrash të shfletimit të lirë që do të të fusin në mes të veprimit dhe do të të ofrojnë orë të argëtimit gjithpërfshirës, gjë që do të të zgjojë dhe do të të trembë në të njëjtën kohë. Le të shohim se çfarë ne ofrojmë në vendin tonë dhe nën cilat kushte në paragrafët e ardhshëm.

Loja E Përdhunimit Të Seksit Nuk Ka Turp Kur Vjen Puna Te Pika E Lirisë Radikale

Ne e dimë se ne mund të kemi zgjedhur një emër më të lehtë për faqen tonë për të fshehur pisllëqet që shkojnë në koleksionin tonë. Por pse të fshihemi pas gishtit kur absolutisht të gjitha lojrat tona janë agresive. Donim të përdornim emrin e sajtit tonë si një paralajmërim për ata që ofendohen lehtë nga pornot. Pra, nëse e sheh emrin e faqes sonë dhe përsëri hyn për të parë lojrat, bëje vetë. Në koleksionin e vendeve tona, do të gjesh vetëm lojëra skandaloze. Shumica e tyre paraqesin burra si grabitqarë dhe gra si viktima., Por ajo që është kurioze është fakti se shumica e këtyre lojrave janë luajtur nga zonjat. Burrat që përfundojnë në faqen tonë janë më të interesuar në lojrat e përdhunimit të lezbikeve, në lojrat e përdhunimit të dominimit të femrave në të cilat burrat janë viktima dhe në zgjedhjen tonë të tentallës dhe lojrave të seksit përbindësh, në të cilat alienët e çmendur, zombi dhe krijesa mbinatyrore po u luten vajzave të pambrojtura të cilat edhe pse janë të frikësuara së pari, mësojnë të pranojnë fatin e tyre dhe nga fundi i përdhunimit të tyre ata në fakt fillojnë të shijojnë pallimin, duke përfunduar në një orgazmë të njëkohshme me krijesën që i shkatërroi., Eksploro koleksionin tonë të lojrave dhe gjej atë që të përshtatet më së miri me fantazinë tënde.

Të Gjitha Këto Lojëra Përdhunimi Duken Qesharake Të Vërteta

Lojrat në vendin tonë janë të gjitha nga gjenerata e re. Ne vetëm luajmë HTML5 dhe ata vijnë me grafikë të mrekullueshëm. Personazhet duken realistë edhe kur stili është më vizatimor, hentai apo video-lojë. Kjo është për shkak të vëmendjes në detaje në karakteret. Mund të lexosh shprehjen e fytyrës në fytyrat e vajzave. Ata frikësohen dhe kur fillojnë të qajnë, lotët do të përplasen me fytyrat e tyre të pafuqishme. Fizika në lojra është e mahnitshme gjithashtu., Lëvizjet janë natyrale, mjedisi reagon dhe më pëlqen mënyra se si drita dhe hija kombinohen për TË na dhënë ATË NDJENJË 3D pa u dukur e çuditshme dhe duke u ndjerë e çuditshme në kokë. Dhe mos më bëj të filloj me ulërimat që vazhdojnë në lojra. Çdo gjë duket kaq reale sepse shumica e lojrave ose kanë përdorur aktorë të vërtetë zëri për ta ose AL për të sinkronizuar zërin me veprimin. Në tërësi, do të impresionoheni se si duken këto lojra, por më mbresëlënëse është fakti se do t'i luani të gjitha në shfletuesin tuaj, pa nevojë të shkarkoni dhe instaloni ndonjë gjë.

Të Gjitha Lojërat Falas Në Lojën E Përdhunimit Të Seksit

Ka kaq shumë mbresëlënës në vendin tonë dhe ju do të filloni të mendoni se kjo është e gjitha joreale kur themi se ne i ofrojmë të gjitha këto lojra falas. Jo vetëm që ne u ofrojmë lojë falas të gjithëve, por nuk na duhen të dhënat e tua. Nuk do të na jepni adresën tuaj të postës elektronike dhe nuk keni nevojë të bashkoheni me faqen tonë para se të luani. Të duhet vetëm hyrja në internet dhe je i lirë të luash çdo lojë të koleksionit tonë. Sepse e dimë sa e ndjeshme mund të jetë kjo nyje, ofrojmë liri absolute në vendin tonë. Me lidhjen e përfunduar të kriptuar, koha juaj në sit do të jetë një sekret., Askush nuk do ta dijë se kush je dhe nga je duke na vizituar. Ne as që e dimë se kush je kur luan vendin tonë.

Tani, ne bëjmë disa reklama çdo këtu dhe atje, sepse kështu i mbajmë dritat në këtë platformë. Por nuk do të të duhet të merresh me pop ups të çmendur ose me ridrejtimin e skedave të reja që hapen me çdo klik. Kemi një vend të mirë me reklama etike dhe kompani të mëdha janë të gatshme të lidhin emrin e tyre të markës me ne. Një flamur në faqen tonë na jep para të mjaftueshme dhe nuk duhet të të bombardojmë me reklama. Duke e thënë këtë, ti di gjithçka për faqen tonë në internet. Shijojeni fantazitë tuaja të përdhunimit në rrugën më të sigurt dhe më etike në vendin tonë, sonte!

Luaj Falas Tani